امروز: شنبه، 24 آذر 1397
خبرخوان

آرشیو "اخبار شهرستان"

شهرام محمودی به عنوان بهترین بازیکن ایران در دیدار با لهستان معرفی شد.

شهرام محمودی میانه ای امتیازآورترین بازیکن ایران شد+تصاویر

شهرام محمودی به عنوان بهترین بازیکن ایران در دیدار با لهستان معرفی شد.

به گزارش صدای میانه به نقل از شبکه خبر، در پاین دیدار تیم های ایران و لهستان در انتخابی المپیک 2016 ریو که امروز در توکیو برگزار شد، شهرام محمودی به عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ایران انتخاب شد.

در این دیدار ایران 3-1 و با نتایج 25-20 ، 25-18 ، 20-25 و 34-32 در هر گیم برنده شد.

شهرام محمودی به عنوان بهترین بازیکن ایران در دیدار با لهستان معرفی شد. به گزارش صدای میانه به نقل از شبکه خبر، در پاین دیدار تیم های ایران و لهستان در انتخابی المپیک 2016 ریو که امروز در توکیو برگزار شد، شهرام محمودی به عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ایران انتخاب شد. در این دیدار ایران 3-1 و با نتایج 25-20 ، 25-18 ، 20-25 و 34-32 در هر گیم برنده شد. [متن کامل و ارسال نظر]

در میان بالاترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان برای اندروید، واتس‌اپ با حضور در 109 کشور معروف‌ترین پیام‌رسان در جهان به شمار می‌رود، در حالی که این لقب ...

برترین نرم‌افزارهای پیام‌رسان‌/ واتس‌اپ در جهان، تلگرام در ایران

در میان بالاترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان برای اندروید، واتس‌اپ با حضور در 109 کشور، معروف‌ترین پیام‌رسان در جهان به شمار می‌رود، در حالی که این لقب در ایران متعلق به تلگرام است.

وب‌سایت تک‌تایمز تحلیلی از بررسی‌های یک شرکت ارایه کرده که واتس‌اپ را در صدر پیام‌رسان‌ها قرار می‌دهد و ادعا می‌کند که این اپلیکیشن معروف‌ترین پیام‌رسان موبایلی برای اندروید در بیش از 100 کشور است.

در میان بالاترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان برای اندروید، واتس‌اپ با حضور در 109 کشور، معروف‌ترین پیام‌رسان در جهان به شمار می‌رود، در حالی که این لقب در ایران متعلق به تلگرام است. وب‌سایت تک‌تایمز تحلیلی از بررسی‌های یک شرکت ارایه کرده که واتس‌اپ را در صدر پیام‌رسان‌ها قرار می‌دهد و ادعا می‌کند که این اپلیکیشن معروف‌ترین پیام‌رسان موبایلی برای اندروید در بیش از 100 کشور است. [متن کامل و ارسال نظر]

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام و شركت در آزمون های كارداني به كارشناسي ناپيوسته ، سال 1395 میرساند :

اطلاعیه ثبت نام موسسه آموزش عالی عین القضات میانه

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام و شركت در آزمون های كارداني به كارشناسي ناپيوسته ، سال 1395 میرساند : ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتي از روز سه شنبه مورخ 95/03/11 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 95/03/18 پايان مي‌پذيرد؛ لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني:  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام نمايند.

رشته های کاردانی به کارشناسی این دانشگاه :

1- عمران - عمران اجرایی

2- نقشه برداری

3- الکترونیک

4- کامپیوتر نرم افزار


بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام و شركت در آزمون های كارداني به كارشناسي ناپيوسته ، سال 1395 میرساند : ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتي از روز سه شنبه مورخ 95/03/11 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 95/03/18 پايان مي‌پذيرد؛ لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني:  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به [متن کامل و ارسال نظر]

اسامی برخی نمک های واحدهای تولیدی مواد غذایی را که به دلیل جعل یا فاقد بودن اسناد بهداشتی اداره کل فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو، غیرمجاز شناخته شده‌اند را اعلام شد.

اسامی نمک های غیرمجاز اعلام شد

اسامی برخی نمک های واحدهای تولیدی مواد غذایی را که به دلیل جعل یا فاقد بودن اسناد بهداشتی اداره کل فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو، غیرمجاز شناخته شده‌اند را اعلام شد.
به گزارش مهر، نمک با نام های تجاري آرمان، هستی، بلوط، دی، صدف، نمک تصفیه شده یددار دانه دانه و نمک شرکت نمک رادمهر با نام تجاری رادمهر  به دلیل جعل مدارک بهداشتی مورد نظر اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی سازمان غذا و دارو غیر مجاز هستند.
روابط عمومی سازمان غذا و دارو، همچنین با نام بردن از نمک های روحی و نمک ید دار الماس به دلیل عدم دارا بودن مجوز های بهداشتی از افرادی که محصولات معرفی شده را در سطح عرضه مشاهده می‌کنند خواست روابط عمومی سازمان غذا و دارو، معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور یا نیروی انتظامی را مطلع کنند تا نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام شود.
بنا بر این گزارش، شماره تلفن ۶۶۴۰۵۵۶۹ آماده دریافت اطلاعات درباره عرضه فرآورده‌های غیرمجاز است.

اسامی برخی نمک های واحدهای تولیدی مواد غذایی را که به دلیل جعل یا فاقد بودن اسناد بهداشتی اداره کل فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو، غیرمجاز شناخته شده‌اند را اعلام شد. به گزارش مهر، نمک با نام های تجاري آرمان، هستی، بلوط، دی، صدف، نمک تصفیه شده یددار دانه دانه و نمک شرکت نمک رادمهر با نام تجاری رادمهر  به دلیل جعل مدارک بهداشتی مورد نظر اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی سازمان غذا و دارو غیر مجاز هستند. روابط عمومی سازمان غذا و دارو، همچنین با نام بردن از نمک های روحی و نمک ید [متن کامل و ارسال نظر]

همایش بزرگداشت روز شورا همزمان با سراسر کشور و با حضور آیت الله میرعظیمی و معاون فرماندار جناب آقای مشایخی برگزار شد.

برگزاری مراسم گرامیداشت روز شورا با حضور آیت الله میرعظیمی

همایش بزرگداشت روز شورا همزمان با سراسر کشور و با حضور آیت الله میرعظیمی و معاون فرماندار جناب آقای مشایخی برگزار شد.
در این مراسم که  اعضای شورای اداری ، شورای اسلامی شهر ترک و اعضای شورای بخش حضور داشتند همزمان مراسم تودیع بخشدار سابق و معرفی بخشدار جدید نیز برگزار شد و از تعدادی شورای نمونه تقدیر و تشکر شد.
در پایان مراسم نیز آیت الله میرعظیمی از روند پیشرفت احداث بیمارستان خیریه حضرت ابوالفضل (ع) بازدید کردند.

همایش بزرگداشت روز شورا همزمان با سراسر کشور و با حضور آیت الله میرعظیمی و معاون فرماندار جناب آقای مشایخی برگزار شد. در این مراسم که  اعضای شورای اداری ، شورای اسلامی شهر ترک و اعضای شورای بخش حضور داشتند همزمان مراسم تودیع بخشدار سابق و معرفی بخشدار جدید نیز برگزار شد و از تعدادی شورای نمونه تقدیر و تشکر شد. در پایان مراسم نیز آیت الله میرعظیمی از روند پیشرفت احداث بیمارستان خیریه حضرت ابوالفضل (ع) بازدید کردند. [متن کامل و ارسال نظر]

به گزارش صدای میانه به نقل از ورزش سه، شاگردان رسول خطیبی در حضور هزاران هوادار پرشور با یک بازی درخشان و تهاجمی جای خالی‌شان در لیگ برتر را پس گرفتند. این جایزه بزرگی است بر تلاش رسول خطیبی که محض ورود به جمع سبزپوشان ماشین‌سازی شرایط این تیم را تغییر داد و آن را تبدیل به مدعی صعود به لیگ برتر کرد.

صعود ماشین سازی تبریز به لیگ برتر ؛ باز گشت فوتبال آذربایجان به دوران شکوه

به گزارش صدای میانه به نقل از ورزش سه، شاگردان رسول خطیبی در حضور هزاران هوادار پرشور با یک بازی درخشان و تهاجمی جای خالی‌شان در لیگ برتر را پس گرفتند. این جایزه بزرگی است بر تلاش رسول خطیبی که محض ورود به جمع سبزپوشان ماشین‌سازی شرایط این تیم را تغییر داد و آن را تبدیل به مدعی صعود به لیگ برتر کرد. 

خطیبی که قبلا سابقه صعود به لیگ برتر با گسترش را دارد، تنها مربی‌ای است که در هر 3 تیم بزرگ تبریز: تراکتور، ماشین و گسترش مربیگری کرده و با این تجربه قصد دارد تیم خوبی را آماده رقابت‌های فصل آینده لیگ کند. آنها که از حمایت شهرداری تبریز هم سود می‌برند، کاملا آماده رقابت با بزرگان فوتبال ایران هستند.

 

به گزارش صدای میانه به نقل از ورزش سه، شاگردان رسول خطیبی در حضور هزاران هوادار پرشور با یک بازی درخشان و تهاجمی جای خالی‌شان در لیگ برتر را پس گرفتند. این جایزه بزرگی است بر تلاش رسول خطیبی که محض ورود به جمع سبزپوشان ماشین‌سازی شرایط این تیم را تغییر داد و آن را تبدیل به مدعی صعود به لیگ برتر کرد.  خطیبی که قبلا سابقه صعود به لیگ برتر با گسترش را دارد، تنها مربی‌ای است که در هر 3 تیم بزرگ تبریز: تراکتور، ماشین و گسترش مربیگری کرده و با این تجربه قصد دارد تیم خوبی را آماده [متن کامل و ارسال نظر]

همزمان سه بخشدار شهرستان میانه و معارفه بخشدار جدید کاغذکنان طی حکمی از سوی وزیر کشور انجام شد.

مراسم تودیع آقای یعقوبی ومعارفه آقای حاتمی به عنوان بخشدار کندوان

همزمان سه بخشدار شهرستان میانه و معارفه بخشدار جدید کاغذکنان طی حکمی از سوی وزیر کشور انجام شد.
گفتنی است مجید حاتمی بخشدار سابق کاغذکنان به سمت بخشدار کندوان، رسول یعقوبی بخشدار سابق کندوان به سمت بخشدار ترکمانچای، بهنام آقامحمدی بخشدار سابق ترکمانچای به سمت بخشدار مرکزی و ابوالفضل آذری بعنوان بخشدار جدید بخش کاغذکنان منصوب شدند.

همزمان سه بخشدار شهرستان میانه و معارفه بخشدار جدید کاغذکنان طی حکمی از سوی وزیر کشور انجام شد. گفتنی است مجید حاتمی بخشدار سابق کاغذکنان به سمت بخشدار کندوان، رسول یعقوبی بخشدار سابق کندوان به سمت بخشدار ترکمانچای، بهنام آقامحمدی بخشدار سابق ترکمانچای به سمت بخشدار مرکزی و ابوالفضل آذری بعنوان بخشدار جدید بخش کاغذکنان منصوب شدند. [متن کامل و ارسال نظر]

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان شرح وظایف نمایندگان به رعایت کامل احترام و تعامل با نمایندگان از سوی ادارات و نهادهای شهرستان تاکید کرده افزود: نحوه تعامل ادارات با نمایندگان و بالعکس فقط از طریق فرمانداری خواهد بود.

فرماندار میانه : نحوه تعامل با نمایندگان از طریق فرمانداری خواهد بود

 حمید شکری در مراسم تودیع و معارفه بخشداران  بخشهای چهارگانه شهرستان با بیان اینکه انتخاب معاونین، بخشداران و مسوولین ادارات از مجموعه داخل سازمان متبوعه است  که این امر امتیاز و افتخاری بزرگ برای شهرستان به شمار می رود افزود:  شورای اداری حاضر شورایی منسجم، کارآمد با افرادی تلاشگر و دلسوز می باشد که به صورت هماهنگ با مجموعه مدیریت عالی شهرستان در ارتباط می باشند.

وی اضافه کرد: شورای اداری شهرستان با یکدلی و هماهنگی و در راستای سیاستهای ابلاغی از سوی دولت تدبیروامید در شهرستان گام برداشته و در سال جاری نیز در جهت این سیاستها و تحقق منویات مقام معظم رهبری با برطرف کردن موانع موجود بر سر راه توسعه شهرستان و با  تلاش و همتی مضاعف وارد میدان اقدام و عمل خواهند شد.

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی تاکیدکرد: اگر می خواهیم کشوری با اقتصاد مقاومتی داشته باشیم باید در جهت توسعه همه جانبه کشور در جهت بین المللی شدن گام برداریم.

رضا استاد رحیمی با بیان اینکه توسعه کشور تنها با همیاری و همکاری همه اجزای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی میسراست افزود:  امیدواریم در سال جاری بتوانیم به اجرایی شدن تاکید مقام معظم رهبری  در راستای اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با تلاش همه مدیران اجرایی کمک کنیم.

وی اظهارکرد: برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی نه تنها باید از لحاظ فکری و ذهنی بلکه باید از لحاظ ابزاری هم پیشرفت کنیم.

استاد رحیمی با بیان ضرورت بین المللی شدن توسعه ایران در همه حوزه ها افزود: در راستای توسعه کشور،  مسوولین و مدیران اجرایی باید با پیروی از خط و مشی نظام و با حفظ سلامت اداری و دوری از هرگونه فسادمالی، اقتصادی و سیاسی در جامعه الگو باشند.

.

 

 حمید شکری در مراسم تودیع و معارفه بخشداران  بخشهای چهارگانه شهرستان با بیان اینکه انتخاب معاونین، بخشداران و مسوولین ادارات از مجموعه داخل سازمان متبوعه است  که این امر امتیاز و افتخاری بزرگ برای شهرستان به شمار می رود افزود:  شورای اداری حاضر شورایی منسجم، کارآمد با افرادی تلاشگر و دلسوز می باشد که به صورت هماهنگ با مجموعه مدیریت عالی شهرستان در ارتباط می باشند. وی اضافه کرد: شورای اداری شهرستان با یکدلی و هماهنگی و در راستای سیاستهای ابلاغی از سوی دولت تدبیروامید [متن کامل و ارسال نظر]

به همت خیرین موسسه خیریه حضرت ابولفضل(ع) شهر میانه ۱۷ سری جهزیه همزمان با سالروز مبعث پیامبر اکرم(ص) به نوعروسان نیازمندان شهرستان میانه اهدا شد.

اهدای ۱۷سری جهیزیه به نوعروسان نیازمندان شهرستان میانه

  به همت خیرین موسسه خیریه حضرت ابولفضل(ع) شهر میانه ۱۷ سری جهزیه همزمان با سالروز مبعث پیامبر اکرم(ص) به نوعروسان نیازمندان شهرستان میانه اهدا شد. 

این جهزیه های به ارزش ۱۳۵ میلیون تومان در قالب ۱۷ کاروان خودروی وانت بعد از گشت در نقاط مختلف شهر در محل امام زاده اسماعیل (ع) میانه از طرف موسسه خیریه حضرت ابولفضل(ع) به نوعروسان نیازمند اهدا شد.

  به همت خیرین موسسه خیریه حضرت ابولفضل(ع) شهر میانه ۱۷ سری جهزیه همزمان با سالروز مبعث پیامبر اکرم(ص) به نوعروسان نیازمندان شهرستان میانه اهدا شد.  این جهزیه های به ارزش ۱۳۵ میلیون تومان در قالب ۱۷ کاروان خودروی وانت بعد از گشت در نقاط مختلف شهر در محل امام زاده اسماعیل (ع) میانه از طرف موسسه خیریه حضرت ابولفضل(ع) به نوعروسان نیازمند اهدا شد. [متن کامل و ارسال نظر]

ایلنا: محمد علی حسین‌زاده منتخب مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی در اثر سانحه تصادف جان باخت.

مرگ دلخراش نماینده منتخب مردم مراغه

به گزارش ایلنا رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: این سانحه در کیلومتر ۶۳ باند جنوبی آزادراه قزوین_ زنجان رخ داد و بر اثر آن خودروی محمد علی حسین‌زاده منتخب مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی واژگون شد و وی جان باخت.

به گفتهٔ سرهنگ زینلی، در این حادثه راننده و دو سرنشین دیگر این خودرو مصدوم و برای درمان به بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا پیش از این تصاویری از این نماینده منتشر شده بود که در آن نسبت به ثروتمندان الفاظ نادرستی به کار برده بود.

به گزارش ایلنا رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: این سانحه در کیلومتر ۶۳ باند جنوبی آزادراه قزوین_ زنجان رخ داد و بر اثر آن خودروی محمد علی حسین‌زاده منتخب مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی واژگون شد و وی جان باخت. به گفتهٔ سرهنگ زینلی، در این حادثه راننده و دو سرنشین دیگر این خودرو مصدوم و برای درمان به بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان منتقل شدند. به گزارش خبرنگار ایلنا پیش از این تصاویری از این نماینده منتشر شده بود که در آن نسبت به ثروتمندان الفاظ نادرستی به کار برده بود. [متن کامل و ارسال نظر]