به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین افتتاح پاسگاه خیرساز روستای ایشلق بخش کندوان میانه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، با تحسین کار خیر مردم روستای ایشلق در ساخت پاسگاه برای این روستا، گفت: خیرین امنیت ساز، مقوله جدیدی از کار خیر است که خوشبختانه اهالی این روستا برای تامین امنیت خود، قدم برداشته اند.
حمید شکری با بیان اینکه این حرکت نشانگر این است که نیروی انتظامی از پشتوانه مردمی برخوردار است گفت: اعتماد و اعتقاد مردمی، سرمایه عظیمی برای نیروی انتظامی است که مردم روستای ایشلق با حرکت خیر خود آن را اثبات کردند.

فرماندارویژه میانه گفت: نیروی انتظامی به پشتوانه مردم می تواند امنیت بی نظیر را در مملکت اسلامی برقرار کند.

وی با تاکید بر اهمیت تقویت نیروی انتظامی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان نظام سعی در ایجاد ناامنی در کشور داشتند ولی خوشبختانه با یاری خدا، رهبری مقام معظم رهبری، پشتوانه مردمی و تلاشگران عرصه امنیت، به اهدافشان نرسیده و ناکام ماندند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه نیز در این مراسم گفت: این پاسگاه به مساحت ۳ هزارو ۵۰۰ مترمربع با هزینه ۲ میلیارد ریال در مدت دو سال توسط خیرین امنیت ساز احداث و تجهیز شد.

سرهنگ هاشم شعفی در این مراسم، افزود: این پاسگاه ۳۰ روستای اطراف این روستا را از لحاظ امنیتی تحت پوشش خواهد داد.

در پایان لوح تقدیری از طرف فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی به یکی از خیرین امنیت ساز به نمایندگی از دیگر خیرین این روستا اهدا شد.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :