در جلسه ای که در مسجد روستای حاج خلیل برگزار شد دهیار روستا خلاصه ای از وضعیت روستا و مشکلات روستا را مطرح نمود.

در ادامه جلسه بخشدار کندوان به خدمات ارائه شده توسط دولت در روستا  از جمله  نعمت برق و تلفن اشاره کرده گفت:  خطوط گاز روستا نیز در حال تکمیل است .

بخشدار کندوان از خرید یک دستگاه کانکس برای مدرسه روستا خبر داده افزود:  پس از تسطیح محل در نظر گرفته شده این کانکس استقرار خواهد یافت.

 مشکل راه روستا و بسته بودن بیشتر ماههای سال، نیمه کاره رها شدن سد روستا و نبود اعتبار برای ادامه پروژه،

 مشکل آنتن دهی تلفن ثابت و خطوط مخابرات، مشکل سیل بند و طغیان رودخانه از مشکلات مطرح شده توسط اهالی روستای حاج خلیل بود.

در ادامه بخشدار کندوان در مسجد روستای آرموداق  حاضر شده و دهیار روستا گزارشی جامع از خدمات ارائه شده توسط دولت در روستا ارائه کرد،

بخشدار کندوان با حضور در این روستا به امکانات موجود اشاره کرده  گفت: از جمله این امکانات وجود خانه بهداشت و درمانگاه، اجرای طرح هادی فاز اول، دایر بودن دفتر مخابراتی و تلفن ثابت و همراه، ساختمان دهیاری، جدول گذاری، ساماندهی آرامستان می باشد.

 زرین افزود: گازرسانی نیز از روند مناسب در این روستا برخوردار است.

مشکل آب شرب روستا و نبود شبکه و منبع مناسب،  نبود راه بین مزارع

،مشکل محل لوله گاز و عدم پیگیری تسطیح و پرکردن مناسب محل توسط اداره ،  درخواست اینترنت پر سرعت از جمله درخواستهای اهالی روستای آرموداق بود.

 حضور در روستای سیدلر و در مسجد روستا از دیگر برنامه های بخشدار کندوان بود که در این روستا نیز دهیار روستا در مورد اقدامات صورت گرفته در روستا ارائه گزارش نمود.

محمود زرین در این روستا نیز به امکانات موجود  از جمله  برق، تحت پوشش قرار گرفتن آب شرب،خطوط تلفن ثابت و همراه و ساماندهی آرامستان اشاره کرده افزود:  گازرسانی این روستا نیز از روند مناسب برخوردار است.

مشکل مجوز سد روستا که با وجود هزینه کرد قبلی به مبلغ 5 میلیارد ریال دستور تجدید روند داده شده،درخواست بازنگری طرح هادی با توجه به بافت روستا، مشکل محل لوله گاز و عدم پیگیری تسطیح و پرکردن مناسب محل توسط اداره گاز،درخواست اینترنت پرسرعت از درخواستهای اهالی روستای سیدلر بود و جلسه پایانی ساعت یک بامداد به پایان رسید.کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :